Silver partner
7
Лет опыта
4
Верифицированные рекомендации
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4023
Последний визит на сайт
вчера
Досвідчений ріелтор з більш ніж сім років успішного досвіду на ринку нерухомості.
Маю відповідну сертифікацію та постійно вдосконалюю свої навички, щоб бути на передовій у цій галузі.
Переваги: професійність, прозорість угод та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому обирають мене:

Глибоке знання ринку: аналіз тенденцій цін, конкурентних пропозицій і перспектив районів.
Ефективна та етична робота: дотримання норм законодавства, прозорість на кожному етапі угоди.
Індивідуальний підхід: чітке виокремлення потреб, підбір кількох релевантних варіантів, допомога у виборі найкращого рішення.
Підтримка від першої консультації до передачі об'єкта: комунікація на всіх етапах, координація з нотаріусами та юристами.

Як працюю з клієнтами:

Визначаю ваші вимоги: бюджет, район, формат нерухомості, часові рамки.
Ретельно відбираю об'єкти та проводжу всебічне порівняння за ключовими критеріями.
Допомагаю з переговорами та юридичними моментами: підготовка договорів, перевірка документів,
координація з нотаріусами. Забезпечую повну підтримку до фінального підписання та передачі об'єкта.

Города
Продает

Портфолио реализованных объектов (185)

  • продано
    Dorogogo
    70 000 $
    1 628 $/м²

    Львовская ул., 15

    1 комната
    43 / 24 / 15 м²
    этаж 5 из 12
    11 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Святобор - Вулиця Львівська - Комплекс класу комфорт - Закрита територія - Підземний паркінг - Однокімнатна квартира - Вид з вікна у двір - Метро в пішій доступності
  • продано
    Dorogogo
    65 000 $
    1 477 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    1 комната
    44 / 15 / 15 м²
    этаж 5 из 22
    11 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Варшавскій - Сучасний комплекс - Цілодобовий відеонагляд - Однокімнатна квартира - 44 квадратних метрів - 5 із 22 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    63 000 $
    1 340 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    1 комната
    47 / 15 / 16 м²
    этаж 8 из 25
    11 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Варшавський Плюс» — сучасний комфорт у серці столиці! Пропонується світла та простора 1-кімнатна квартира площею 47 м² на 8 поверсі з 25. Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції! Переваги квартири: • Раціональне планування: велика кухня-вітальня та окрема спальня • Панорамні вікна з видом на місто • Стан після будівельників — можливість реалізувати свій дизайн • Якісна шумо- та теплоізоляція Про комплекс: • ЖК «Варшавський Плюс» — один з найпопулярніших новобудов Подільського району • Поруч метро «Сирець» та «Нивки», зручна транспортна розв’язка • На території — супермаркет, кав’ярні, аптеки, салони, дитячі та спортивні майданчики...
  • продано
    Dorogogo
    98 000 $
    1 000 $/м²

    Родини Крістерів ул., 14

    3 комнаты
    98 / 47 / 15 м²
    этаж 14 из 24
    11 мес. назад
    Продаж 3х-кімнатної квартири в ЖК «Варшавський 2» — сучасний комфорт у серці столиці! Пропонується світла та простора 1-кімнатна квартира площею 98 м² на 14 поверсі з 24. Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції! Переваги квартири: • Раціональне планування: велика кухня-вітальня та окрема спальня • Панорамні вікна з видом на місто • Стан після будівельників — можливість реалізувати свій дизайн • Якісна шумо- та теплоізоляція Про комплекс: • ЖК «Варшавський 2» — один з найпопулярніших новобудов Подільського району • Поруч метро «Сирець» та «Нивки», зручна транспортна розв’язка • На території — супермаркет, кав’ярні, аптеки, салони, дитячі та спортивні майданчики •...
  • продано
    Dorogogo
    235 000 $
    2 196 $/м²

    Новопечерский пер., 7в

    3 комнаты
    107 / 55 / 17 м²
    этаж 3 из 13
    11 мес. назад
    Продажа 3х кымнатної квартири, ЖК
  • продано
    Dorogogo
    55 500 $
    1 261 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    ПЕРЕУСТУПКА
    1 комната
    44 / 15 / 16 м²
    этаж 5 из 23
    1 г. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Варшавскій 3 - Комплекс класу комфорт - Однокімнатна квартира - 44 квадратних метрів - 5 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    87 000 $
    1 130 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    3 комнаты
    77 / 47 / 17 м²
    этаж 20 из 24
    1 г. назад
    Продажа 3х кімнатної квартири, ЖК Варшавскій плюс - Комплекс класу комфорт - Трьох кімнатна квартира - 77 квадратних метрів - 20 із 24 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    193 000 $
    1 930 $/м²

    Митрополита Василия Липковского ул. (Урицкого), 38

    3 комнаты
    100 / 55 / 16 м²
    этаж 8 из 18
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 3х кімнатної квартири, ЖК Time - Вулиця Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького) 38 - Комплекс класу комфорт плюс - Один із найкращих ЖК в Соломʼянському районі - Трьох кімнатна квартира - 98 квадратних метрів - Висота стелі 2.8м - Цегляні перегородки - 8 із 8 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    77 000 $
    1 100 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    ПЕРЕУСТУПКА
    ЖК Варшавський-3
    2 комнаты
    70 / 34 / 18 м²
    этаж 13 из 23
    1 г. 1 мес. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Варшавський 3» Пропонується простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Варшавський 3». ✅ Площа: 70 м² ✅ Поверх: 13/23 ✅ Планування: кухня-вітальня + дві спальні ✅ Стан: без ремонту Про ЖК: • Новий комплекс бізнес-класу із закритою територією та відеоспостереженням • Сучасні лобі, консьєрж-сервіс, швидкісні ліфти • Паркінг та гостьова парковка Локація: • Розвинена інфраструктура: супермаркети, кафе, школи, дитячі садки • Зручна транспортна розв’язка, поруч метро / зупинки громадського транспорту Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестицій! Телефонуйте, організуємо перегляд у зручний час!
  • продано
    Dorogogo
    55 000 $
    1 222 $/м²

    Олександра Олеся ул., 10

    1 комната
    45 / 15 / 16 м²
    этаж 24 из 25
    1 г. 1 мес. назад
    Пропонуємо вам унікальну можливість придбати простору однокімнатну квартиру площею 45 кв.м на 24-му поверсі 25-поверхового будинку в сучасному житловому комплексі «Варшавський 2». Переваги квартири: ✅ Панорамний вид – високий поверх забезпечує чудові краєвиди на місто. ✅ Сучасні технології будівництва – монолітно-каркасна технологія з утепленням мінеральною ватою гарантує довговічність і енергоефективність. ✅ Готовність до ремонту – квартира передається без оздоблення, що дозволяє втілити ваші дизайнерські ідеї. Про ЖК «Варшавський 2»: 🏡 Розвинена інфраструктура – на перших поверхах будинків є кафе, аптеки, магазини. Поруч великий ТРЦ Retroville, школи, дитячі садочки, медичні заклади. 🌳...
  • продано
    Dorogogo
    56 500 $
    1 284 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    1 комната
    44 / 15 / 16 м²
    этаж 15 из 25
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Варшавскй плюс - Комплекс класу комфорт - Однокімнатна квартира - 44 квадратних метрів - 14 із 25 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка Дорогі клієнти даних ЖК у мене є всі варіанти квартир, звертайтесь для перегляду. Презентації не скидаю
  • продано
    Dorogogo
    55 000 $
    1 250 $/м²

    Межевая ул., 68а

    1 комната
    44 / 14 / 15 м²
    этаж 14 из 24
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Варшавскій 2 - Комплекс класу комфорт - Те території комплексу вся необхідна інфраструктура - Однокімнатна квартира - 44 квадратних метрів - 14 із 24 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    69 800 $
    1 994 $/м²

    Берестейский просп. (Победы), 67

    1 комната
    35 / 16 / 9 м²
    этаж 2 из 17
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Нивки Парк - Проспект Перемоги 67г - Комплекс класу комфорт - Територія яка під охороною - Однокімнатна квартира - 34 квадратних метрів - 2 із 17 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвязка - Метро Нивки в пішій доступності
  • продано
    Dorogogo
    54 000 $
    1 227 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    1 комната
    44 / 15 / 17 м²
    этаж 5 из 22
    1 г. 1 мес. назад
    Простора 1-кімнатна квартира 44 м² у ЖК “Варшавський-3”! Пропонуємо стильну та функціональну 1-кімнатну квартиру у сучасному комплексі “Варшавський-3”. ✅ Площа: 44 м² – ідеальне планування для комфортного життя. ✅ Поверх: [5 із 17], будинок з ліфтом. ✅ Стан: [з ремонтом/від забудовника], можливе швидке заселення. ✅ Кухня-вітальня: простора, з виходом на лоджію. ✅ Локація: сучасний район із розвиненою інфраструктурою, поряд метро, ТРЦ, школи, дитсадки, парки. Ідеальний варіант для життя або інвестиції! Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!
  • продано
    Dorogogo
    115 000 $
    2 170 $/м²

    Митрополита Василия Липковского ул. (Урицкого), 37

    1 комната
    53 / 16 / 16 м²
    этаж 20 из 24
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Тайм - Вулиця Ліпківського 37 - Комплекс класу комфорт плюс - Територія яка охороняється - Гостьовий і підземний паркінг - Однокімнатна квартира - 52 квадратних метрів - 20 із 24 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    54 000 $
    1 227 $/м²

    Правды просп. (Правды), 53

    1 комната
    44 / 15 / 18 м²
    этаж 9 из 22
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 1но кімнаної квартири, ЖК Варшавскій 3 - Комплекс классу комфорт - Однокімнатна квартира - 44 квадратних метрів - 9 із 22 поверх - Розвинута інфраструк тура і транспортна розвʼязка Також є багато інших варіантів, поспішайте придбати кращий варіант
  • продано
    Dorogogo
    50 000 $
    1 111 $/м²

    Виктора Некрасова ул. (Північно-Сирецька), 10

    1 комната
    45 / 15 / 17 м²
    этаж 9 из 24
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 1но кімнатної квартири, ЖК Діброва Парк - Комплекс класу комфорт - Однокімнатна квартира - Раціональне планування - 45 квадратних метрів - 9 із 25 поверх - Розвинута інфраструткруа і транспортна Поспішайте на перегляд, доки не почули продано
  • продано
    Dorogogo
    78 000 $
    1 099 $/м²

    Виктора Некрасова ул. (Північно-Сирецька), 10

    2 комнаты
    71 / 37 / 19 м²
    этаж 5 из 25
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 2х кімнатної квартири, ЖК Діброва Парк - Комплекс класу комфорт - Територія яку охороняють - Двокімнатна квартира - 70 квадратних метрів - Панорамні вікна - 5 із 25 поверх - Розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка
  • продано
    Dorogogo
    39 000 $
    830 $/м²

    Мрии ул. (Академика Туполева), 22

    2 комнаты
    47 / 29 / 7 м²
    этаж 1 из 5
    1 г. 1 мес. назад
    Продажа 2х кімнатної квартири, вул. Мрії 22 - Район Нивки - Двокімнатна квартира - 47 квадратних метрів - 1 із 5 поверх - розвинута інфраструктура і транспортна розвʼязка